Back to home
Bez kategorii

Zdobądź pracę marzeń! Staż w Spirits & Style – graphic designer

205897_138381122987772_985864464_n

Prowadzę bardzo multidyscyplinarną firmę, w której wiele rzeczy dzieje się naprawdę szybko. Jesteśmy obecnie w social media na wiele sposobów i brak nam rąk do pracy.

Stali czytelnicy z pewnością pamiętają, że jakiś czas temu ogłosiłem konkurs na praktyki w firmie MILER na stanowisku junior brand photographer. Owocem tamtego konkursu była trwająca do dzisiaj współpraca z Martą Jankowską, która pracuje u mnie na pełen etat i zarządza całym studiem i praktycznie całą komunikacją marki. Z uwagi na fakt, że Marta ma coraz więcej pracy, postanowiliśmy utworzyć nowe stanowisko w firmie – graphic designer. Warto na wstępie powiedzieć, że chodzi o obróbkę zdjęć dóbr luksusowych. Trzeba robić to w sposób, który uwolni zaklętą w nich niezwykłość. Nie wystarczy nam baner z kolażem z trzech zdjęć i napisem MILER LUXURY SHIRTS białą czcionką. Oczekuję dużo więcej. Jeśli się nie boisz, czytaj dalej!

Kogo szukam?

Zależy mi na wyłonieniu osoby z największym potencjałem. Dlatego postanowiłem przyjąć na płatny staż kilka osób, z których mam nadzieję wyłonić jedną, która obejmie stanowisko „Graphic designer”.Osoba ta wejdzie z nami w stałą współpracę przy tworzeniu komunikacji wizualnej wszystkich marek Spirits & Style (Sklep Miler, Gentleman’s Choice, Manufaktura Miler, Miler Bespoke Tailoring), a także (może) moich blogów.

Idealny kandydat/kandydatka

– ma 20-27 lat

– jest gotowy/a do pracy w naszym biurze w Poznaniu w wymiarze przynajmniej 1/2 etatu (chętnie więcej)

– potrafi korzystać z programów Adobe PhotoShop i Illustrator

– zna zagadnienia związane z brandingiem i komunikacją wizualną online

– mile widziana znajomość innych programów do obróbki graficznej

– cechuje go/ją otwarty umysł i kreatywność

 

Co oferuję? 

– praca we wspaniałym zespole

– przepiękne i niezwykle interesujące przedmioty pracy

– możliwość zdobycia olbrzymiego doświadczenia w zakresie komunikacji wizualnej w mediach online

– duże możliwości rozwoju

– atrakcyjne wynagrodzenie

 

Kogo nie szukam?

– osób zaangażowanych w wiele różnych projektów

– osób, które nie chcą lub nie potrafią zaangażować się w nasze projekty (trzeba to lubić!)

– osób, które nie mogą współpracować z nami w podanym wymiarze godzin

– osób, które nie spełniają reszty kryteriów podanych w paragrafie „Idealny kandydat/kandydatka” (wystarczy je przeczytać!)

 

Jak szukam?

To proste. Powiedzieć i napisać można wszystko, a zrobić już nie. Dlatego interesują mnie głównie to co potraficie, a ponieważ jestem jedną z osób, które uważają, że wykształcenie ma znaczenie (BTW brzmi jak hasło reklamowe edukacji 😉 ), chciałbym także obejrzeć Wasze CV i zobaczyć, że robicie coś z sobą w życiu.

Zatem zgłoszenia zawierające CV oraz kilka dotychczasowych dokonań (lub link do dowolnego portfolio online) przysyłajcie na info@spiritsandstyle.com.

Na podstawie CV wybiorę osoby, które zaproszę na rozmowę kwalifikacyjną, a na podstawie rozmowy, te które dostaną się na staż. Jeśli osób takich będzie kilka, w rekrutacji poproszę o pomoc moich czytelników, którym na łamach mojego bloga pokaże grafiki przygotowane przez kandydatów podczas stażu.

Jak widać, od samego początku to zabawa dla odważnych. Masz odwagę?

 Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 2 sierpnia 2015
tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.