Back to home
Bez kategorii

Wywiad w „The Hugon Show”!

W zeszłym tygodniu spotkałem się po raz pierwszy z Hugonem Czajkowskim, który jest w mojej ocenie bardzo utalentowanym YouTuberem z pomysłem dla siebie.

Czajkowski zaprosił mnie do swojego programu „The Hugon Show”, a ja przyjąłem to zaproszenie i dzisiaj możecie posłuchać co u mnie słychać. Cieszę się, że miałem okazję udzielić takiego wywiadu ponieważ mogłem poruszyć sporo tematów, które są w moim życiu „na czasie”. Zapraszam do obejrzenia!

Koniecznie subskrybujcie także The Hugon Show na YouTubie i Facebooku!

BTW w wywiadzie noszę garnitur z 600g wełny z poprzedniego wpisu. Nie, nie było mi gorąco… 😉Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 28 lutego 2016
 • 4
4 Comments
 • Logan
  28 lutego 2016

  Ciekawy wywiad. Taki… Specyficzny. Inny, niż cała reszta wywiadów z ludźmi w garniturach. Chyba, niestety, „podpiąłem” się pod stereotyp, że „garniturowe wywiady” są nudne. Mój błąd.

  Czy zamierzasz Tomku uczestniczyć jeszcze w tego typu rozmowach?

 • Grzegorz
  28 lutego 2016

  But w betoniarce? 😀

 • Kamil
  29 lutego 2016

  Bardzo mi się podobało. Przyjemnie się Pana słucha i rzeczywiście ma Pan większy talent w mówieniu niż w pisaniu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.