Back to home
Bez kategorii

Sesja zdjęciowa sklepu MILER

Praktycznie wszyscy, którzy odwiedzają nasz sklep mówią, że wygląda lepiej niż na zdjęciach w Internecie. Faktycznie, do tej pory nie udało nam się zrobić mu zdjęć, które wiernie oddają stan faktyczny. Było tak do czasu kiedy zabrali się za to najlepsi.

Wielkimi krokami zbliżają się nasze pierwsze urodziny. Po niemal roku od otwarcia nadszedł czas na w pełni profesjonalną sesję zdjęciową sklepu MILER. Zapraszam Was wszystkich na podróż po zakamarkach sklepu 🙂

Witryna
ShopMILER (31)

Parter – MILER Spirits

Parter naszego sklepu to dębowe regały z setkami rodzajów whisky z całego świata oraz niewielki bar w tyle sklepu, w którym wszyscy ciekawi mogą spróbować jak smakują najrozmaitsze rodzaje whisky.
ShopMILER (26)

 

Pierwsze piętro – MILER Menswear

Na piętrze znajduje się sklep odzieżowy i obuwniczy, który wypełniony jest ubraniami i dodatkami marki MILER Menswear. Moim celem jest stworzenie marki „total look”, którą cechuje bardzo wysoki stosunek jakości do ceny. Wielkim sukcesem okazały się nasze klasyczne koszule męskie, które pokochały setki facetów w Polsce i nie tylko. Popularny jest także nasz sklep z obuwiem klasycznym gdzie każdy facet znajdzie buty dla siebie i przymierzy je na miejscu przed zakupem. 
ShopMILER (11)

Pierwsze piętro – pokój przymiarek

Prawdziwe Crème de la Crème to jednak nasz pokój przymiarek gdzie docierają wyłącznie nasi klienci korzystający z usług pracowni krawieckiej i prywatnych degustacji dla firm. Mamy tutaj przemiłą i bardzo intymną atmosferę, w której możemy rozmawiać na wszystkie tematy związane z krawiectwem i piciem whisky. 
ShopMILER (18)

Zespół MILER Spirits & Style
ShopMILER (12)

Nie wolno jednak zapomnieć, że cały ten sklep byłby niczym gdyby nie ludzie, którzy za nim stoją. Na zdjęciu niestety nie ma wszystkich ponieważ Manufaktura Miler ma swoją siedzibę w innej części miasta. Wszyscy razem codziennie zastanawiamy się jak ulepszyć nasze usługi i sprawić żeby Miler Menswear, Miler Spirits, Miler Bespoke Tailoring i Manufaktura Miler stały się rozpoznawalnymi markami docierającymi do szerokiej grupy odbiorców wypierając produkty marek korporacyjnych.

Kto nam robił zdjęcia?

Powyższą sesję zdjęciową przygotowała dla nas firma Milton Brown będąca autorem stockowych sesji zdjęciowych z przeznaczeniem do niemieckich i amerykańskich banków zdjęć typu premium. Realizacje Milton Brown cenione są przez największe i najbardziej prestiżowe światowe kolekcje zdjęć takie jak Getty Images i Corbis. Firma prowadzi też stałą współpracę z Westend61, CAIA Image oraz Image Source. Więcej Milton Brown dowiecie się na ich stronie internetowej i profilu FB 😀Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 25 maja 2016
 • 2
2 Comments
 • Paweł
  25 maja 2016

  Gratuluje.

  Nie wiedziałem, że to już tak duża firma w tej chwili. Pamiętam nagrania na youtube sprzed kilku lat. Wpisu z początków forum bespoke.

  Naprawdę to pocieszające, że ludziom udaje się tworzyć takie rzeczy w naszym kraju.

  Jeszcze raz gratuluje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.

 
Pole wymagane
ZAPISUJĘ SIĘ