Back to home
Bez kategorii

Nowa kolekcja koszul MILER!

Pięć nowych modeli koszul MILER Menswear!

Projektując kolekcję klasyczną koszul MILER dbałem o to, aby były to koszule maksymalnie uniwersalne – takie, które każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Teraz, kiedy wszystkie klasyczne modele koszul są już na stałe w ofercie MILER Menswear, przyszedł czas na odrobinę szaleństwa 😀

New-MILER-shirts

Do kolekcji sezonowej dołączyło pięć modeli, które stanowią interesującą alternatywę dla koszul klasycznych. To dość odważne propozycje przełamujące klasyczne standardy, ALE do odważnych świat należy 😉

Koszule lniane
Zastanawiałem się sporo czasu, jakie elementy najlepiej pasują do charakteru luźnego i przewiewnego lnu i w końcu podjąłem decyzję o wykorzystaniu kołnierzyka z ukrytymi guzikami znanego jako „kryte BD”. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie kołnierza w ryzach bez krawata, nie jest jednak standardowym kołnierzem BD, który widuje się w wielu (prawie wszystkich!) koszulach lnianych.

Pink-linen-shirt-MILER

Entuzjastów zainteresuje także fakt, że w tej serii koszul lnianych wykorzystano wkłady kołnierzykowe, które odklejają się od tkaniny po pierwszym praniu (wykonywanym jeszcze w szwalni) co zapewnia bardzo sportowy i nieformalny wygląd.

Grey-linen-shirt-MILER

Koszule z bawełny drukowanej
Dwa bardzo ciekawe wzory drukowane na bawełnie doskonale sprawdzą się w stylizacjach casualowych z krawatem lub bez.

Flower-cotton-shirt-MILER

Dark-cotton-shirt-MILER

Koszule z długim kołnierzem button-down
Wydłużenie kołnierza BD to jest coś, co chciałem zrobić od dłuższego czasu, jednak w kolekcji klasycznej niestety nie było na to miejsca. Sporo czasu zajęło nam projektowanie tego kołnierza tak, aby zachować odpowiedni roll, charakterystyczny dla naszych koszul z tkaniny oksford. Jest to zapewniane przez odpowiednią długość wyłogu i umiejscowienie guzika – myślę, że wyszło nam to naprawdę świetnie!

Blue-longbd-shirt-MILER

Koszula jest wykonana z bawełny szczotkowanej – jest ona niezwykle miła w dotyku dzięki pokrywającym ją miękkim włoskom wyciągniętym z tkaniny w procesie szczotkowania. Takich detali oczywiście nie widać bez mikroskopu, jednak mają one duży wpływ na samo noszenie koszuli. Zresztą, ten model został doceniony przez najbardziej opiniotwórczy portal o modzie męskiej w Szwecji – Manolo.se, co tylko utwierdza w przekonaniu, że koszule MILER Menswear mogą konkurować z największymi światowymi markami!

Red-longbd-shirt-MILER

Koszula jeansowa
„Last, but not least” – dobrej koszuli jeansowej szukać można (było!) ze świecą. Postanowiłem zmienić ten stan rzeczy i pokazać, jak powinna taka wyglądać, aby idealnie wpisywać się w klimat nowoczesnego smart-casualu. Postawiłem na szeroki, włoski kołnierz i odszycie dokładnie takie, jak w półformalnych koszulach MILER, dzięki czemu mimo nieformalnej tkaniny jest to koszula idealnie nadająca się pod marynarkę, w połączeniu z krawatem co z resztą pokazał już Szymon Jeziorko z AllTiedUp.com.  Jeżeli jednak ktoś chce ją nosić bez krawata – śmiało! Kołnierz włoski zapewnia masę możliwości ludziom mającym poczucie własnego stylu.

Navy-denim-shirt-MILER

Macie już swojego faworyta? Koszule są dostępne pod tutaj.Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 16 maja 2016
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.

 
Pole wymagane
ZAPISUJĘ SIĘ