Back to home
klienci

Miler Spirits & Style – mój sklep w Poznaniu!

Stało się! W końcu otworzyłem sklep na Podgórnej w Poznaniu! Biorąc pod uwagę, że nowy sklep jest dziesięciokrotnie większy niż poprzedni, to można powiedzieć, że to raczej rewolucja niż ewolucja.Oto zdjęcie promocyjne z power suitem przygotowane na potrzeby otwarcia 🙂 Zdjęcie zrobiono w naszym pokoju przymiarek. Oczywiście niewiele na nim widać, ale dzisiaj mogę już pokazać dużo więcej. Zacznijmy od początku 🙂

otwarcie_9.06

Nasza witryna była gotowa już w czwartek w nocy. Wyglądała tak 🙂

otwarcie13_12.05

Po wejściu do sklepu, parter kusi pięknie wyglądającymi alkoholami już od samych drzwi. Szczególnie dumny jestem z sześciometrowych dębowych szaf na whisky. Środkowa szafa po lewej stronie poświęcona jest marce Blackadder, czyli niezależnemu dystrybutorowi whisky, z którym rozpocząłem współpracę. Wszystkie whisky Blackadder jakie mamy to cask strength (zabutelkowane w mocy beczki), które zabutelkowano jako single cask (pochodzą z pojedynczych beczek) w numerowanych butelkach.

otwarcie14_12.05

Blackaddery kuszą skutecznie, więc nic dziwnego, że chętnych nie brakuje 🙂

otwarcie2_12.05

W tym miejscu warto dodać, że w głębi lokalu, obok windy, mamy także niewielki bar z whisky. Pomysł na bar przyszedł mi do głowy w ostatniej chwili. Chciałem, aby klienci mogli spróbować whisky, których zakup rozpatrują. Niestety nie udało nam się uzyskać koncesji w tak krótkim czasie. Dopiero wczoraj rano dowiedziałem się, że już nam ją nadano, co oczywiście oznacza, że otwarcie już wkrótce 😉 W barze planuję sprzedawać whisky w objętościach 20/40/100 ml zależnie od życzenia klienta i będzie on otwarty w godzinach otwarcia sklepu.

1

Na pierwsze piętro naszych klientów zabiera wystylizowana winda w oszklonym szybie.

Powierzchnia sklepu na pierwszym piętrze jest ponad dwukrotnie większa niż na parterze. Mamy tutaj mnóstwo dodatków, sklep obuwniczy oraz piękne chesterfieldy, na których partnerki naszych klientów mogą poczekać, gdy ci przymierzają buty lub garnitury. Oczywiście cały asortyment sklepu jest także dostępny na www.SklepMiler.pl.

otwarcie10_12.05

Oto zdjęcie sklepu obuwniczego z butami marki Loake:

otwarcie4_12.05

otwarcie11_12.05

To z kolei zdjęcie zrobione z drugiej strony, na którym widać naszą ścianę koszul.

otwarcie3_12.05

Obszarem przeznaczonym wyłącznie dla klientów korzystających z usług pracowni Miler Bespoke Tailroing jest pokój przymiarek, który jest odgrodzony drzwiami i wyposażono go w osobne wejście. Zazwyczaj pokój ten jest zamknięty, ale w weekend otwarcia przeprowadziłem w nim kilka degustacji.

otwarcie

Goście byli zachwyceni wystrojem, ale możliwe, że to również przez whisky. 😉

otwarcie12_12.05

Po zwiedzeniu sklepu i zrobieniu zakupów można zjechać na dół windą lub zejść oryginalną, wiekową klatką schodową. To właśnie przy niej znajduje się nasza selekcja win. Mamy pozycje z Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Nowego Świata. Wina dostępne są w cenach od kilkudziesięciu (np. 39 zł) do kilkuset złotych i każde z nich było wybrane tak, aby miało doskonały stosunek jakości do ceny.

otwarccie

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w soboty w godzinach 10-15. Adres to Ul. Podgórna 4, Poznań. Zapraszamy!

otwarcie7_12.05Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 16 czerwca 2015
  • 21
Komentarze ( 21 )
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.