Back to home
Ubrania

Marynarka z tropiku – komfortowe ubranie na upał

Kiedy przychodzi czas upałów, możliwość „ugotowania się” w ubraniu garniturowym zniechęca do niego wielu mężczyzn. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ klasyczna męska elegancja ma na ten problem doskonałe rozwiązanie. Dzisiaj kilka słów na temat marynarek z tropiku.


Wspominałem ostatnio wielokrotnie, że dojrzała garderoba męska powinna dostosowywać ubrania do pory roku. Można osiągnąć to za pomocą kolorów, ale można także za pomocą tkanin. Tropik to tkanina o splocie otwartym, który jest wręcz niezwykle przewiewny. Choć z zewnątrz wydaje się zupełnie normalną wełną, wystarczy spojrzeć na niego pod światło, żeby zrozumieć, jak bardzo jest wyjątkowy.

Marynarka z tropiku noszona latem zapewnia przewiewność, która sprawia, że jej noszenie jest niezapomnianym doświadczeniem. Niezwykłą cechą jest także fakt, że marynarka ta nie wyróżnia się z zewnątrz w żaden sposób, zatem nie trzeba schodzić ze swoich „utartych ścieżek” stylistycznych.

 

Tropik jest tkaniną dość kosztowną, zatem stosunkowo rzadko pojawia się w kolekcjach marek konfekcyjnych. Ja mam z nim jednak bardzo rozbudowane doświadczenia z zakresu krawiectwa miarowego. Uszyliśmy bardzo dużo letnich garniturów bespoke z tropiku, które klienci pracowni chwalili sobie zawsze po wszelkiego rodzaju letnich imprezach i wojażach. Pomyślałem zatem, że byłoby wspaniale zaproponować tę tkaninę także szerszemu gronu odbiorców i uwzględnić ją w letniej kolekcji ubrań Miler Menswear, która jest w preorderze jeszcze tylko do niedzieli 18 III.

I oto jest marynarka z tropiku. Postawiłem na krój półformalny – nakładane kieszenie i brustasza z listewką. Uważam, że to wspaniała marynarka codzienna na lato. Tropik jest przewiewny i bardzo odporny na gniecenie więc w sezonie można nosić ją często.

Marynarka ta doskonale prezentuje się w zestawieniu z innymi letnimi ubraniami takimi jak lniana koszula czy białe spodnie chino. W tym wypadku połączyliśmy ją z monkami w stylizacji miejskiej, ALE wyobraźcie sobie tylko, jak wspaniale będzie wyglądać z mokasynami, a najlepiej boat shoes gdzieś nad wodą!

 

Jeśli chcecie obejrzeć tropikową Madeirę w sklepie internetowym i zobaczyć, jak przyjazna użytkownikowi jest jej cena preorderowa, po prostu klikajcie w poniższy baner 🙂 Już jutro zespół Miler Menswear odwiedza Wrocław, a pojutrze Warszawę, gdzie nasze ubrania można obejrzeć i przymierzyć 😀

Zespół Miler Menswear dziękuje za możliwość wykonania sesji zdjęciowej na dziedzińcu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu 🙂Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 16 marca 2018
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.