Back to home
Ubrania

Manufaktura Miler: pokrowiec na iPhone z kieszenią na karty

1(1) Wiele razy próbowałem korzystać z telefonu nie stosując żadnych akcesoriów służących do jego noszenia ponieważ wszystkie one kojarzyły mi się z latami dziewięćdziesiątymi i etui z napisem NOKIA dziarsko przytroczonym na biodrze do paska. Do pionu postawiły mnie dopiero smartphony…Możesz zainwestować w dobry technologicznie, stylowy i wizerunkowy telefon … a potem zepsuć go całkowicie okropnym pokrowcem. Jak wiadomo, telefony dzisiaj projektowane są by były piękne a nie wytrzymałe. Niestety, kiedy planujemy kilkuletnie użytkowanie, utrzymanie telefonu w stanie ciągłej atrakcyjności wizualnej jest bardzo trudne.

Oczywiście można sprawić sobie folię typu „invisible shield”, ale każda inna obudowa montowana na stałe od tyłu zawsze powiększa telefon odbierając mu subtelność i delikatność.

Po sukcesie portfela Manufaktura Miler, wielu klientów zaczęło pytać o etui na telefon. Pomyślałem sobie, że skoro mam już możliwości technologiczne do stworzenia takiego akcesorium, a przede wszystkim odpowiedniej klasy materiały, warto spróbować ugryźć ten niezwykle trudny stylowo temat. Od dawna czekałem już na możliwość połączenia legendarnego Harris Tweedu z piękną skórą 😀 Pokrowiec stał się do tego idealną okazją. Przystąpiliśmy zatem do żmudnego procesu projektowania, który był tak niezwykle ciekawym doświadczeniem, że pewnie opiszę go w jednym z najbliższych postów. Podsumowując go krótko, ostateczny efekt, tego pozornie prostego pokrowca na telefon uzyskaliśmy dopiero po zaprojektowaniu i uszyciu dziesięciu (!!!) poprzedzających go prototypów!

Wiele funkcjonalności podpowiedzieli nam komentujący na Instagramie i Facebooku za co bardzo dziękujemy!

Funkcjonalność

16

Najbardziej dumni jesteśmy z funkcjonalności jaką oferuje pokrowiec Manufaktura Miler. Bardzo dużo pracy włożyliśmy w to, aby minimum formy mogło zamknąć w sobie maksimum treści.

Nasz pokrowiec przykrywa i chroni cały telefon, ale daje też do niego praktycznie nieograniczony i szybki dostęp.

Wszystko to dzięki stożkowatemu nacięciu na dole pokrowca. Umieściliśmy je w takim miejscu, aby możliwe było zarówno ładowanie baterii jak i słuchanie muzyki bez konieczności wyciągania telefonu z pokrowca, ale także bez blokowania go w pokrowcu (telefon może być podpięty zarówno do ładowarki jak i słuchawek, ale i tak można go bez problemu wyciągnąć).

25

Stożkowe nacięcie na dole pozwala także na bardzo łatwe wsunięcie palca i wypchnięcie telefonu z pokrowca jednym ruchem.

17

Kieszeń na kartę

Z tyłu pokrowca przytwierdziliśmy kieszeń typu card holder na karty płatnicze. Mieści ona przynajmniej trzy karty, do których bardzo łatwo uzyskać dostęp dzięki wycięciu, które kształtem i rozmieszczeniem koresponduje z wycięciem na dole pokrowca zarówno funkcjonalnie jak i stylowo. Dzięki temu, w bardzo prosty sposób można przechowywać telefon, a także karty płatnicze i dowód osobisty  lub gotówkę.

kolarz

Ponadczasowe piękno i elegancja w nowej odsłonie… 

Zachęcamy do przeczytania artykułu o tym, jak ocenić jakość koszuli w mniej niż minutę na blogu MilerSzyje.pl 

KOSZULA

MATERIAŁY

Przede wszystkim, skóra użyta w pokrowcach jest roślinnie garbowana. To najdroższa skóra na rynku, która z czasem będzie się utleniać (najlepiej widoczne na koniakowym pokrowcu), a pokrowiec będzie ulegał przepięknej patynacji.

Pokrowiec Manufaktura Miler szyjemy z materiałów, z tak bogatą historią i niezwykłymi właściwościami, że można pisać o nich książki.

Na środku przedniej części pokrowca umieściliśmy element ozdobny z Harris Tweedu, w którym specjalizuje się sklep Gentleman’s Choice. W pokrowcach mamy dla Was tweedy w dwóch kolorach: Hamish (beżowa jodełka w kratkę) i Laxdale (jodełka pieprz-sól), które łączymy ze skórą koniakową z kontrastującym przeszyciem oraz skórą czarną i przeszyciem „ton w ton”.

2

Jak kupić?

W tej chwili oferujemy wyłącznie pokrowce na telefony iPhone 4, 5, 6 i 6+.

Chętnych do zakupu zapraszamy do naszego sklepu –> Kliknij tutaj!

Korzystasz z innego telefonu?

Bardzo zależy nam, aby wiedzieć jakie jeszcze telefony chcielibyście nosić w naszym pokrowcu, dlatego jeśli podoba się Wam ten pokrowiec, ale nie korzystacie z telefonu Apple, napiszcie do nas na info@spiritsandstyle.com.Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 14 stycznia 2015
tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.