Back to home
Bez kategorii

Konkurs MILER Menswear – ogłoszenie wyników

Wyniki konkursu FB na najlepszą stylizację, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.Zasady były proste: jeden lajk daje jeden punkt, jedno udostępnienie – trzy punkty. Zachowaliśmy sobie również prawo do rozdania dzikiej karty, gdyby stylizacja któregoś z uczestników bardzo nam się spodobała, a która nie uzyskałaby wystarczającej liczby punktów.

Niestety nie obyło się bez małego zgrzytu. Niektóre ze zgłoszeń wylądowały w skrzynce ze spamem, przez co podjęliśmy decyzję o przedłużeniu konkursu. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło dlatego uczestnikom w ramach zadośćuczynienia udostępniamy dodatkowy 10% kod rabatowy na cały asortyment (prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek mailowych)

Po głosowaniu fanów na FB nastał czas na głosowanie zespołu MILER. Facebookowe głosy zostały rozdysponowane pomiędzy finałową szóstkę, zaś pozostałe punkty przyznali wybrani członkowie zespołu Miler Menswear posiadający wiedzę ekspercką na temat ubrań męskich. Oto w jaki sposób uplasowały się wyniki najlepszej szóstki wyłonionej z ponad 50 zgłoszeń:

 

Jak widać walka o podium była niezwykle zacięta 😀 serdecznie gratulujemy zwycięzcy i prosimy o kontakt pod adresem mailowym kbrycki@spiritsandstyle.com celem odebrania nagrody!

8

DrukowanieNowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 11 kwietnia 2016
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.

 
Pole wymagane
ZAPISUJĘ SIĘ