Back to home
Alkohole

Jak smakuje Ballantine’s?

Ballantine’s to jedna z najpopularniejszych marek whisky słodowej, która należy do Pernod Ricard – globalnego koncernu alkoholowego pochodzącego z Francji. Wiele osób, zainteresowanych whisky często zaczyna swoją przygodę właśnie z „Balantyną” i to dlatego zdecydowałem się omówić ją szczegółowo u siebie na blogu.

Ballantine’s to marka założona przez Georga Ballantinea w 1827 roku w Edynburgu. Ponieważ biznes, który stworzył senior rodu rozwijał się dobrze, zaangażowali się w niego także jego dwaj synowie Archibald i George, którzy przenieśli firmę do Glasgow. Marka Ballantine’s rosła w siłę przez dziesięciolecia, aż w końcu w 2005 roku przejął ją wspomniany powyżej koncern Pernod Ricard, czyniąc z niej jedną z najpopularniejszych blended whisky na całym świecie. Dzisiaj kilka słów właśnie na ten temat!Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 20 marca 2018
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.

 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowymi
publikacjami na blogu
i otrzymaj za darmo e-booki:
"JAK PIĆ WHISKY?"