Back to home
Bez kategorii

Dziesięć najlepszych zestawów na MilerSzyje.pl w 2016

Poniżej dziesięć zestawów publikowanych w tym roku na MilerSzyje.pl, które według mnie były najlepsze. Ułożyłem je chronologicznie i jestem bardzo ciekaw, które Waszym zdaniem są najlepsze. Oddajcie głos wpisując numerek w komentarzu. Uzasadnienia mile widziane! 

 1. Budrysówka i uszanka z lisa

czapka7_4.01

 

2. Kaszmirowy płaszcz z kołnierzem z wydry i pomnik dzika

kaszmir17

 

3. Trzyczęściówka z tkaniny o gramaturze około 600g utkanej w latach 70

Tom Miler Bespoke Suit

 

4. Jedwabna marynarka z nietypowym krojem pleców

DSC_2547

 

5. Moherowa dwurzędówka i kaszmirowy krawat

miler-bespoke-moherowy-dwurzedowy-garnitur (13)

 

6. Błękitny moherowy garnitur i łososiowa koszula

garnitur-niebieski-teczka-skorzana-brazowa (2)

 

7. Ponownie moherowy power suit z krawatem Miler Supreme

niebieski-garnitur-dwurzedowy-na-miare (11)

 

8. Flanelowa marynarka MTM i krawat z grenadyny

san-franciso-marynarka

 

9. Sportowa marynarka z wełny Escorial

http://milerszyje.pl/wp-content/uploads/2016/11/szara-marynarka-escorial-13.jpg

10. Kaszmirowy garnitur trzyczęściowy na 2,5 guzika

kaszmirowy-garnitur-14

 

Nie zapomnijcie zagłosować w komentarzach na te zestawy, które Waszym zdaniem są najbardziej udane! Mam kilka pomysłów na dalszy rozwój własnego stylu i jestem bardzo ciekaw czy pokrywają się one z Waszymi odczuciami 🙂Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 22 grudnia 2016
 • 9
Komentarze ( 9 )
 • Fryderyk
  22 grudnia 2016

  Głosuje na zestaw pod numerem 6 😀

 • Tomasz
  22 grudnia 2016

  Numer 5 zdecydowanie w mojej opinii – Taka kwintesencja męskiej elegancji, połączenie wszystkich kolorów w tym zestawie jest po prostu doskonałe, ciemne okulary, dwurzędówka, o której od dawna marzę… Co prawda nie lubię garniturów we „wzorki” (w tym przypadku prążki) ale nie są zbyt nachalne i dobrze dopasowują się do całości. No i plus za wpis, w którym pojawił się ten zestaw, traktujący o elegancji w upalne dni („załóż jeszcze płaszcz!” 😉 )

  Pozdrawiam!

 • Bart
  22 grudnia 2016

  Mamy astronomiczną zimę- tym samym automatycznie rozglądamy się za ubiorem praktycznym, „casualowym”, do porannego „tańca” przy skrobaniu szyb, a potem „różańca” w biurze lub poza nim.
  Dlatego też ciałem (odczuwającym zimową aurę każdego ranka), duchem (sam noszę analogiczny zestaw) i całym sercem oddaję głos na kandydata nr 1 😉
  Pozdrawiam
  Bart

 • Bartosz Borczyk
  22 grudnia 2016

  Mam dylemat – z jednej strony zestaw 7 – ta dwurzędowa marynarka z ostrymi klapami – super 🙂 (w 7 bardziej mi odpowiada niż w zestawie nr 5). Poluję na coś podobnego.
  Z drugiej strony nr 10. Bardzo lubię taki styl. A gdyby jeszcze coś podobnego z Harris Tweedu to…
  Więc jeśli ma być jeden głos, z ciężkim sercem 10. Jeśli można głosy dzielić, to 60% na nr 10, 40 na nr. 7 😉
  Pozdrawiam!

 • Patryk
  22 grudnia 2016

  Zdecydowanie kołnierz z wydry, zestaw nr 2. Klasa.

 • Kuba
  23 grudnia 2016

  Trudny wybór… chyba zdecyduję się na 6-tkę – te kolory mi się bardzo przyjemnie kojarzą z pierwszym Bondem, „Dr. No”. Acz najlepsze zdjęcie to pozycja z dzikiem. Nie wiem, Tomku, czy zauważyłeś to wcześniej, ale ulubione buty sam już wybrałeś – te zamszowe brogsy absolutnie zdominowały przedstawione obuwnicze propozycje 😉

 • Mateusz
  23 grudnia 2016

  Wahałem się między 10, 7, 3, ewentualnie 9. W końcu, powiedziałbym, że zdecydowanie najlepsza 3. Wspaniałe, uwielbiane przeze mnie szerokie klapy, które dzisiaj tak trudno dostać, mocno wypełnione barki (może to kwestia modela, nie wiem :P), ale wygląda jak jedyne garnitury i marynarki, które rzeczywiście noszę z prawdziwą przyjemnością, zwyczajnie nie podobają mi się wąskie klapy i dopasowany fason (przy okazji, tutaj kolejny plus za niezwężane nogawki).
  Dodatkowo, jak sam Pan napisał, kolory bardzo ładne, nie jakieś „papuzie”, bardzo ładnie stonowane, kratka bardzo piękna. Przy tym, znacznie ciemniejszy kolor, niż 10, a osobiście nie przepadam za zbyt jasnymi kolorami innych rzeczy, niż koszule.

  Cóż, rozpisałem się, pewnie nie zgodzi się ze mną większość komentujących, ale jeżeli mogę jakoś Pana przekonać, by kontynuował Pan ten styl ubierania się, to spróbuję 🙂

 • Paweł
  26 grudnia 2016

  Zdecydowanie 1. Praktyczne, na zimę i dobrze wygląda.

 • Piotr
  27 grudnia 2016

  Nr 3 zdecydowanie! To kwintesencja Pana stylu. Większości krawców do głowy by nie przyszło uszycie marynarki z takiej tkaniny, a tu TM biega w trzyczęściowym, niezwykle zwiewnym garniturze po pełnej niepowtarzalnego klimatu Gandawie. Podobnie jest z pozostałymi Pana projektami, które można by powiedzieć, że z jednej strony balansują na granicy, z drugiej zaś kapitalnie wpisują się w kanon klasycznej męskiej elegancji. Są one również dowodem na to, że facet o dość „trudnej sylwetce” też może doskonale się zaprezentować. Niech tak pozostanie, bo prezentacji męskich zestawów na modelowych sylwetkach jest w sieci (i nie tylko) co nie miara. Czekam na kolejne projekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.