Back to home
Bez kategorii

Damska marynarka bespoke z flaneli vintage w kratę – 2 miara

Dzisiaj kolejna relacja z przymiarki damskiej marynarki bespoke Olgi. Od ostatniego wpisu wiele się zmieniło.

przymiarka11_21.10

Przede wszystkim klapy marynarki zostały już pokryte tkaniną i nadano im kształt. Pojawiły się także nakładane kieszenie, które oczywiście spasowano ze wzorem kraty korpusu marynarki.

przymiarka14_21.10

Na powyższym zdjęciu widać, że kształt wyłogów, a także krój dołu marynarki będą wymagać nieznacznej korekty, która będzie widoczna w następnym wpisie. Na tym etapie zajęliśmy się także detalami, których doprecyzowanie ma potężny wpływ na końcowy wygląd marynarki.  Postaraliśmy się, aby kozerka (miejsce łączenia kołnierza z klapami) wyglądała nowocześnie, ale nie była umieszczona zbyt wysoko jak w większości marynarek sklepowych.

przymiarka13_21.10

W marynarce pojawiła się także minikieszeń na monety i inne drobne przedmioty. Myślę, że mogę już zdradzić, że kiedy pokazywałem tę marynarkę jednej z naszych klientek podsunęła mi świetny pomysł wprowadzenia do marynarki skórzanych elementów. Minikieszonkę zaminiliśmy na identyczną tylko z koziej skóry. Na rękawach pojawiły się także łaty, ale o tym w ostatniej odsłonie marynarki już niedługo!

przymiarka12_21.10Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 3 listopada 2015
 • 3
3 Comments
 • tatin
  8 listopada 2015

  Dziękuję za relację z przymiarki. Bardzo cenne informacje dla początkujących. Niecierpliwie czekam na ciąg dalszy.

 • incognitor
  13 listopada 2015

  Dziewczyna ma takie ładne oczy i uśmiech, a Ty tu o klapach i kozerkach wypisujesz…całkowita aberracja, żeby innego określenia nie użyć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.