Back to home
Bez kategorii

Torba weekendowa – kiedy i jak używać?

Torba weekendowa doskonale nadaje się także jako bagaż podręczny do samolotu. Dzisiaj artykuł na temat tego jak uczynić ją naprawdę stylową. 

Jak wiecie, nasze torby dostępne są obecnie w preorderze w trzech kolorach: brązowym, koniakowym i czarnym. Prezentowaliśmy już sesję torby brązowej i koniakowej, na ostatnią za to wybraliśmy się na lotnisko! Jak widać skórzana torba pełniąca rolę bagażu podręcznego jest niezwykle stylowa i, co ważniejsze, bardzo pojemna. Nawet w garniturze biznesowym podróżowanie z taką torbą sprawi dużo przyjemności ponieważ nie ma ona żadnych niepotrzebnych „dodatków” i bardzo dyskretny branding. Jak widać, zależnie od koloru torba weekendowa może wpisać się w bardzo różną atmosferę od casualowej do całkiem formalnej. Zobaczcie sami! Info dot. możliwości zamówienia torby na dole wpisu.

torba weekendowa

Prezentowana torba dostępna jest w trzech kolorach, a moi czytelnicy mogą nabyć ją w preorderze w bardzo preferencyjnej cenie (podobnie jak wiele innych projektów, które cieszą się wielką popularnością – kaszkiety, koszule, kieliszki, krawaty…). Torby znanych marek w tym samym standardzie jakościowym kosztują nawet kilka tysięcy złotych jednak naszą MILER Travel Bag możecie kupić w preorderze za jedyne 799 złotych. Więcej na ich temat przeczytać można tutaj.

Podziękowania dla Portu Lotniczego Poznań-Ławica za udostępnienie przestrzeni na potrzeby sesji.

Ławica - logo

 Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 11 marca 2016
 • 4
4 Comments
 • Piotr
  11 marca 2016

  Piękna torba, ale także garnitur! Skąd on pochodzi?

 • Incognitor
  13 marca 2016

  Ładna ta torba. Ładny garnitur, ale zdjęcie z hali lotniska pokazuje bezlitośnie, że do dwurzędówki trzeba mieć barki, bo inaczej biodra wyglądają na szersze od barków, a to tragedia…

 • Fuzelek
  18 marca 2016

  Kiedy będzie przedsprzedaż aktówek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.