Back to home
Bez kategorii

Brązowa MILER Travel Bag w akcji!

Zapraszam Was dzisiaj na promocyjną sesję zdjęciową nowej torby MILER, którą przygotowałem razem z moim zespołem. Pokazujemy w niej jak doskonale MILER Travel Bag wpisuje się w konwencje weekendowej podróży samochodem. Wyjazd na dzień lub dwa, dużo planów, ale mało miejsca w samochodzie i mnóstwo stylu.

Torba Miler

Torba Miler

 

Model: Jewgienij Walczykowski

Podziękowania dla: AB, KB, KS

Prezentowana torba dostępna jest w trzech kolorach, a moi czytelnicy mogą nabyć ją w preorderze w bardzo preferencyjnej cenie (podobnie jak wiele innych projektów, które cieszą się wielką popularnością – kaszkiety, koszule, kieliszki, krawaty…). Torby znanych marek w tym samym standardzie jakościowym kosztują nawet kilka tysięcy złotych jednak naszą MILER Travel Bag możecie kupić w preorderze za jedyne 799 złotych. Więcej na ich temat przeczytać można tutaj.Nowa kolekcja garniturów i marynarek od Miler Menswear jest już dostępna w sklepie internetowym! Kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć nowe modele! Kolekcja jesień-zima 2020/2021
Dodał Tomek , 7 marca 2016
 • 3
3 Comments
 • Tadeusz
  7 marca 2016

  Panie Tomaszu, tak na dwa dni to chyba trochę za mała. Zmiana marynarki i koszuli na wieczór, buty kapcie kosmetyki drobiazgi i wszystko gniecie. Wg mnie fajna podręczna na jeden cel bez dużego przebierają. .

 • Krzysztof
  25 października 2016

  Bardzo fajna casualowa torba. Ale uśmiałem się trochę czytając w opisie jak to się ona super nadaje również na basen i siłownię 🙂 Panowie, ja was proszę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tomasz-miler
Autor
Mężczyznom, którzy wyglądają dobrze jest w życiu łatwiej więc chcę żebyś tak wyglądał! Oprócz tego, że piszę o tym bloga, prowadzę pracownię krawiecką i tworzę markę klasycznych ubrań RTW produkowanych w Polsce, Niemczech i Włoszech, którą wspierają moi czytelnicy. Pasjonuje się także whisk(e)y o czym piszę na MilerPije.pl.