Back to home

Szkolenia

Nad oprawą moich szkoleń z budowania wizerunku pracuje zespół osób, ale to ja jestem jedyną osobą, która je prowadzi.  Wynika to z faktu, że wiedzę o elegancji można zdobyć wyłącznie na własnej skórze (dosłownie!). Wymaga to wielu poświęceń a także potężnego nakładu czasu i innych zasobów.  Oprócz wiedzy na temat ubrań, którą bardzo łatwo zweryfikować na tej stornie, posiadam wykształcenie i bogate umiejętności w zakresie występowania publicznego dzięki czemu szkolę w sposób przekonujący i wiarygodny. Szkolenia dotyczące wizerunku bardzo często polegają na tym, aby stanąć przed grupą ludzi i powiedzieć im, ze wyglądają źle i muszą to zmienić, jednocześnie robiąc to w taki sposób, aby byli z tego zadowoleni i chcieli zacząć nad sobą pracować. Oznacza to, że nie wystarczy pokazać prezentacji ze zdjęciami kilku manekinów ubranych w sklepowe garnitury.

Tomasz Miler Szkolenia z Wizerunku

Fot. M. Cioch

W jakich grupach odbywają się szkolenia?

Zależy to głównie od fantazji klientów i statusu uczestników. Szkolenia ogólne dla całych firm mogą być skierowane do dowolnej liczby osób. Często występuje jednak potrzeba wprowadzenia do szkoleń elementu spersonalizowanego, który wymaga indywidualnych porad dotyczących wizerunku dla każdego uczestnika. Wtedy najlepiej jeśli w szkoleniu bierze udział tylko kilka osób. Wielokrotnie prowadziłem konsultacje indywidualne.

Jakie są ramy czasowe szkolenia?

Podstawowe szkolenie z elegancji dla kobiet i mężczyzn zajmuje około 2 godzin. Czas szkolenia może ulec zmianie zależnie od charakteru eventu, na którym się odbywa i potrzeb osób, które biorą w nim udział.

Jaki materiał obejmuje szkolenie?

Jeśli klient nie życzy sobie indywidualnego dopasowania treści szkolenia dotyczy ono wszystkich obszarów garderoby męskiej i damskiej i skupia się na praktycznych poradach dotyczących:

  • bielizny (kroje i dobieranie typów do ubrań wierzchnich)
  • koszul dla kobiet i mężczyzn (typy koszul, rodzaje tkanin, stopnie formalności oraz dobieranie kroju koszuli do typu budowy)
  • dodatków (krawat, muszka, fular – jak wiązać i jak dobierać)
  • garniturów i zestawów koordynowanych dla kobiet i mężczyzn (typy garniturów, rodzaje tkanin, stopnie formalności oraz dobieranie kroju garnituru do typu budowy)
  • płaszczy (typy płaszczy, rodzaje tkanin, stopnie formalności)
  • obuwie dla kobiet i mężczyzn (rodzaje obuwia, typy skór, stopnie formalności, najlepsze marki)
  • biżuteria męska (zegarki, spinki do mankietów, kołnierzy i krawatów, miniatury odznak)
  • fryzura dla pań i panów oraz makijaż dla pań
  • użytkowania ubrań (chodzenie, siadanie, koordynacja kolorystyczna i pielęgnacja)

Czy szkolenie może odbyć się w każdym mieście?

Oczywiście! Szkolenie może odbyć się w dowolnej lokalizacji wskazanej przez klienta. Dojedziemy tam sami i dowieziemy cały sprzęt.

Jakie warunki musi spełnić pomieszczenie do szkolenia?

Wszystko zależy od liczby osób. Generalnie musi byc to pomieszczenie nieprzelotowe. Nie musi być zamknięte, ale powinno gwarantować pewną intymność uczestnikom. Aby mogła zaistnieć w nim komunikacja, konieczne jest, aby nie było w nim ścianek, ani filarów na środku. Konieczne jest, aby dostępny był rzutnik do przedstawienia prezentacji. Mnóstwo eksponatów przywieziemy ze sobą, aby uczestnicy szkolenia mogli na żywo zapoznać się z charakterystyką luksusowej garderoby.

Czy moja oferta jest konkurencyjna?

Wierzę w to co robię i uważam, że moje szkolenia są najlepsze na polskim rynku. Jestem bardzo transparentny w działaniach, nie woaluję swojego wizerunku i ponad wszystko jestem praktykiem.  Niestety jest wiele ofert szkoleń z budowania wizerunku prowadzonych przez osoby, które powołują się na protokół dyplomatyczny i inne zbiory zasad, które ustalają wyłącznie teorię noszenia ubrań. Na takich spotkaniach usłyszą Państwo co prowadzący przeczytali, a nie co przeżyli. Oprócz tego trzeba dodać, że prawdziwą gwarancją sukcesu szkolenia są umiejętności prowadzącego, który potrafi odnaleźć się przed swoim audytorium i zjednać je sobie. Moje umiejętności w tym zakresie zweryfikowały już tysiące osób w całej Polsce.
Zapraszamy do udziału w szkoleniach MilerSzyje!

 

Kontakt

Spirits & Style
www.spiritsandstyle.com
Ul. Podgórna 4, 61-829 Poznń
Tel. +48 61 2258782

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Pole wymagane
ZAPISUJĘ SIĘ